Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Tурецькі судна для генерації електроенергії можуть встановити на Одещині

  Як повідомив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер під час брифінгу, рамках цих зусиль було проведено три онлайн-зустрічі з представниками Туреччини.

  Туреччина має потужні кораблі, здатні виробляти до 250 МВт енергії. Україна розглядає можливість залучення трьох таких кораблів: один для Ізмаїла та два для Одеси (Одеський порт і Південний порт). Це дозволить значно зменшити енергетичну залежність регіону, забезпечивши електроенергією міста та райони. Кораблі можуть працювати на дизельному пальному або газу.

  Проте турецька сторона підкреслює важливість забезпечення безпеки для плавучих електростанцій від можливих обстрілів з боку рф.

  «Зараз йдуть дуже потужні перемовини саме, щоб зайшли кораблі. У них перше питання — дайте безпеку. Ми кажемо: «Ви турки, ви самі безпека для нас, ви берете участь у цих процесах», — пояснив голова ОВА.

  Нагадаємо, що переговори щодо розміщення таких станцій у портах Одещини велися ще у листопаді 2022 року.

  Також за словами Кіпера, на сьогодні Україна має значно меншу генераційну потужність, ніж у минулі роки. Якщо раніше країна мала 18 гігаватів, то зараз ця цифра становить лише 7 гігаватів, а в разі зупинки двох блоків – 5 гігаватів. Особливо складною є ситуація в Одеській області, яка не має власної генерації й залежить від постачання з інших регіонів, таких як Запорізька атомна станція, яка зараз знаходиться в окупації й не постачає електроенергію.

  У березні 2024 року російська армія поновила удари по об’єктах енергетики. 22 березня через масований удар рф по Україні в Одесі запроваджено стабілізаційні відключення.

  У ніч перед 25 березня атака рф на південні регіони також була зосереджена на об’єктах енергетики Одещини та Миколаївщини.Загарбники атакували кількома хвилями дронів типу «Shahed-131/136» з акваторії Чорного моря.

  Добавить комментарий

  Вибір одягу в магазині для війскових

  Військовий магазин є надійним джерелом якісного та функціонального одягу та спорядження, розробленого спеціально для використання в бойових умовах. Завдяки широкому асортименту товарів такі магазини є дуже популярними серед військових, поліцейських, рятувальників та прихильників активного відпочинку. Що пропонує магазин для військових В онлайн-каталозі зібрана велика кількість якісних предметів одягу, тактичної екіпіровки та оснащення, яке потрібно військовослужбовцям […]

  Бюджетные шины Rovelo – технологии и качество по выгодной цене

  Происхождение бренда Rovelo тесно связано с его материнской компанией, Sailun Co., основанной в 2002 году. За прошедшие годы компания превратилась из местного производителя в глобальную торговую марку с расширенными операциями по всему миру. Сегодня бренд управляет исследовательскими центрами, расположенными в Европе, Китае, Вьетнаме и Северной Америке, они обеспечивают адаптацию продукции к различным рыночным условиям и […]

  Картины Карпачова от Strateg – как работает суггестивно-проективная арттерапия?

  Стресс, тревога и эмоциональная перегрузка стали нашими постоянными спутниками. От этого страдают и наши дети, которые не всегда могут словами объяснить свое внутреннее состояние. В таких случаях на помощь приходит суггестивно-проективная арттерапия, сочетающая в себе элементы искусства, психотерапии и суггестии.  Что такое суггестивно-проективная арттерапия? Суггестивно-проективная арттерапия – это метод психотерапии, основанный на использовании искусства для […]

  Тонирование фар пленкой: преимущества и недостатки

  Оклейка фар пленкой становится все популярнее среди владельцев авто. Рассказываем, зачем она нужна, а также какие есть плюсы и минусы  у процедуры, чтобы вам было легче принять решение касательно тюнинга авто.  Тонирование фар пленкой из полиуретана обеспечивает защиту оптики от механических повреждений, таких как сколы и царапины, и воздействия ультрафиолета. Однако, в отличие от прозрачной […]