Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  У реалізації програми «насіння Перемоги» взяла участь голова ОТГ з Одещини

  Завдяки міжнародним донорам понад 200 тисяч домогосподарств отримали насіння городини

  Голова Доброславської ОТГ Одеської області Людмила Прокопечко взяла участь в реалізації програми «Насіння Перемоги».

  Про це лідер громади повідомила у соцмережі.

  «Насіння Перемоги» — так називається спільна ініціатива Програми USAID АГРО та Всеукраїнської асоціації громад – проєкт «Згуртовані громади».

  Сьогодні в Києві відбулася офіційна  передача насіння овочів громадам України, постраждалим внаслідок російської збройної агресії.

  Завдяки донорам — Bayer Ukraine Gowan, Enza Zaden, Syngenta — понад 200000 домогосподарств отримали насіння моркви, цибулі, буряка, капусти, дині, кавуна, помідорів та огірків, кабачків, солодкої кукурудзи, салату.

  Була рада побувати на цьому чудовому і дуже важливому заході. А ще дуже приємно було зустрітися з колегами і друзями», — мовиться у дописі Л. Прокопечко.

  Варто зазначити, що в цій громаді триває двомісячник з благоустрою.

  «Копаємо, вигрібаємо, висаджуємо дерева і кущі. Після зими зазвичай, завдяки деяким «особливо обдарованим» мешканцям, з’являються стихійні смітники, тому треба добре попрацювати, щоб всі їх виявити і прибрати. Кожного разу дивуюся: ну як можна так ненавидіти землю, на якій живеш? Щоправда, з кожним роком таких смітників стає все менше, і це дає надію на те, що не все так погано у нашому домі.

  Ще одним приємним моментом є завершення робіт по створенню простору спільнотворення в Кремидівці. Це один з наших грантових проєктів, реалізований за підтримки міжнародних партнерів. Наразі сюди завозять останні комплекти меблів і обладнання. Також встановили модульне укриття в Трояндівській школі і починаємо роботи з його облаштування», — доповнила свою розповідь керівник органу місцевого самоврядування.

   

  Источник: Пульс Одещини

  Добавить комментарий

  Приготування борщу – як прискорити процес та зробити страву смачною?

  Приготування борщу – справжнє таїнство української культури! Існує безліч рецептів коронної страви українців, а кожна господиня обов’язково має свої маленькі секретики, які роблять саме її борщ найсмачнішим! Наш секрет приготування борщу полягає у використанні вже готової буряково-томатної заправки, яка повинна бути завжди під рукою, щоб не витрачати час на її окреме приготування. Добавить комментарий

  Как правильно подготовить помещение для установки окрасочной камеры

  Правильная подготовка помещения для установки окрасочной камеры играет ключевую роль в обеспечении качества и безопасности покрасочных работ. Компания TWEKO, ведущий производитель покрасочных камер для автомобилей и другой техники, делится основными этапами подготовки помещения, которые помогут создать оптимальные условия для установки и эксплуатации оборудования. Выбор подходящего места Первым шагом в подготовке помещения для установки окрасочной камеры […]

  Шолом для мотоцикла та велосипеда – головний захист від травмування

  Голова – найвразливіша частина тіла людини. За деякими даними близько 70% важких травм під час аварії на мотоциклі припадають через пошкодження голови. З огляду на це, наявність шолома вже не виглядає як звичайна вимога з правил дорожнього руху, а як необхідність, що рятує життя людини. Але ж і шолом шолому різниться. Крім того, що вони […]

  Где купить акустику для автомобиля

  Каждый автолюбитель старается сделать так, чтобы музыка в автомобиле звучала приятно для слуха. Качественный звук в салоне важен владельцу машины, ведь он негласно увеличивает его статус. Некоторые считают, что для организации музыкальной системы главное — купить хорошую автомагнитолу. Устройство определяет возможности и уровень системы. Однако стоит уделить больше внимания выбору динамиков, ведь от них зависят […]