Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  У відбудові Одещини активну участь візьме Італія

  З 9 лютого в Одесі перебуває офіційна урядова делегація Італії під головуванням спеціального посланника з питань відбудови та зміцнення стійкості України Давіде Ла Чечіліа. Під час візиту італійці обговорили з представниками міської та обласної влади основні напрямки співпраці щодо післявоєнної відбудови Одещини.

  Про це повідомляє Одеська обласна державна адміністрація.

  Італія взяла патронат над відбудовою Одеси та розпочала активну співпрацю з ЮНЕСКО з цього питання ще у жовтні 2023 року. А вже на початку лютого цього року відбулося підписання Угоди між Італійською Республікою та ЮНЕСКО, відповідно до якої Італія робить внесок 500 тисяч євро на проведення першочергових відновлювальних робіт у Спасо-Преображенському соборі, що стало першим конкретним кроком організації співпраці.

  Планом італійців є підписання тристороннього Меморандуму між Італією, Україною та ЮНЕСКО про співпрацю щодо відбудови Одеси, а також безпосередньо між Італією й Україною, де будуть позначені галузі співпраці.

  На зустрічі представниками місцевої влади в Одеській ОДА із Повноважним міністром, спеціальним посланником з питань відбудови та зміцнення стійкості України паном Давіде Ла Чечіліа було обговорено план дій з боку італійської сторони щодо відновлення, постраждалих від російської агресії, об’єктів культурної спадщини, можливість надання фінансової допомоги для відбудови пошкоджених будівель та інфраструктури області. Також звернули увагу на соціально-економічний розвиток, реконструкцію ринку праці для створення сприятливих умов для повернення українців додому.

   

  Італія візьме активну участь у відбудові Одещини (фото)

   

  У рамках круглого столу координаторка ЮНЕСКО в Україні Кʼяра Децці Бардескі презентувала основні напрямки співпраці, серед яких термінова стабілізація пошкоджених пам’яток, створення майстер-плану управління об’єктами культурної спадщини. А в перспективі – розробка рекомендацій та протоколів щодо захисту та розвитку Одеси відповідно до принципів сталого розвитку.

  Для цього буде створено Наглядову раду, до якої увійдуть всі сторони тристороннього Меморандуму, зокрема представники органів влади центрального та місцевого рівня. А також стратегічний, технічний та науковий комітети. Останній, крім українських фахівців, включатиме науковців Політехнічного інституту Мілана та музеїв Трієнале Мілана і MAXXI – національного музею сучасного мистецтва та архітектури в Римі.

   

  Італія візьме активну участь у відбудові Одещини (фото)

   

  Я хочу підкреслити нашу повну підтримку Україні упродовж усього необхідного часу. Україна залишається в топ-пріоритетах Італії. Ми і надалі готові надавати необхідну вам допомог,– зазначив Давіде Ла Чечіліа.

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Курсы английского языка онлайн: развивайте навыки с EnglishDom!

  Свободное владение английским языком открывает перед вами массу перспектив: от просмотра фильмов с оригинальной озвучкой до путешествия по миру, от обучения в престижных зарубежных университетах до карьерного роста. Онлайн курсы английского в Englishdom делают процесс обучения легким и доступным.  Платформа EnglishDom предлагает онлайн курсы для разных уровней изучения – от начального до высокого. Основное преимущество […]

  Область применения и особенности шариковых подшипников

  Шариковый подшипник предназначен для восприятия нагрузок и обеспечения вращения валов машин и механизмов относительно неподвижных осей с минимальным трением. Конструктивно состоит из наружного и внутреннего кольца, между которыми расположен ряд шариков, вращающихся по дорожкам качения этих колец. Благодаря этому нагрузка распределяется равномерно. Прежде чем купить подшипники, нужно узнать об особенностях представленных деталей. Область использования подобных конструкций […]

  Каші Гербер: якісний прикорм для дитини

  Перший прикорм повинен наповнювати організм корисними речовинами та вітамінами, але в строго відміряних дозах – перевищення певного показника також небезпечне. Дитина має бути ситою і отримувати задоволення від нової їжі, тому на допомогу батькам приходять спеціальні дитячі каші. Як підібрати дитячу кашу Вибір товарів на ринку просто величезний, тому при виборі враховують вікову категорію та […]

  Каши Гербер: качественный прикорм для ребенка

  Первый прикорм должен наполнять организм полезными веществами и витаминами, но в строго отмеренных дозах — превышение определенного показателя также опасно. Ребенок должен быть сытым и получать удовольствие от новой пищи, поэтому на помощь родителям приходят специальные детские каши. Как подобрать детскую кашу Выбор товаров на рынке просто огромный, потому при выборе учитывают возрастную категорию и […]