Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Переможців літнього турніру інтелектуальної гри «Брейн-ринг» визначили в Арцизькій громаді

  У літньому турнірі інтелектуальної гри «Брейн-ринг», яку проводили в Арцизькій громаді серед молоді, взяли участь шість команд. Команди «ARSI» та «Мікрорайон» представляли місто Арциз, команда «Рубікон» – село Делень, «Ідеальний мікс» — село Кам’янське, «Інсайт» — село Виноградівку. Про це повідомляє Бессарабія.UA з посиланням на Арцизьку міську раду.

  Як зазначають організатори заходу, гра серед команд була насиченою та запеклою. У поєдинках учасники показали обізнаність у різних сферах, відповідали на питання, проявляли кмітливість.

  “Команди змагалися за кожен свій бал, подавали апеляції, обговорювали відповіді, а ще знайомилися, насолоджувалися українською музикою та спілкувалися”, — розповіли у міській раді.

  В результаті запеклих інтелектуальних боїв виборола I місце та статус переможця літнього турніру команда «Мікрорайон» з міста Арциз. До складу команди увійшли капітан Дмитро Дімітров, учасники Анастасія Деде, Денис Гуліч, Ольга Деде, Станіслав Дюльгер та Артем Оніпченко.

  Команду “Мікрорайн” нагородили дипломом Арцизької міської ради та грошовим сертифікатом на суму 1500 гривень.

  Також усім учасникам вручили свідоцтва з набраною кількістю балів, які вони використають у фінальних змаганнях за звання чемпіона року.

  Нагадаємо, Відділ культури та туризму Арцизької міської ради проводить інтелектуальну гру «Брейн-ринг» серед молоді на базі Арцизького будинку культури. Гра проводиться протягом року та складається з 4 турнірів — весняного, літнього, осіннього та зимового. В кінці року проводитиметься фінальна гра, де буде визначено чемпіона року 2023.

   

  Источник: Новости Бессарабии

  Добавить комментарий

  Приготування борщу – як прискорити процес та зробити страву смачною?

  Приготування борщу – справжнє таїнство української культури! Існує безліч рецептів коронної страви українців, а кожна господиня обов’язково має свої маленькі секретики, які роблять саме її борщ найсмачнішим! Наш секрет приготування борщу полягає у використанні вже готової буряково-томатної заправки, яка повинна бути завжди під рукою, щоб не витрачати час на її окреме приготування. Добавить комментарий

  Как правильно подготовить помещение для установки окрасочной камеры

  Правильная подготовка помещения для установки окрасочной камеры играет ключевую роль в обеспечении качества и безопасности покрасочных работ. Компания TWEKO, ведущий производитель покрасочных камер для автомобилей и другой техники, делится основными этапами подготовки помещения, которые помогут создать оптимальные условия для установки и эксплуатации оборудования. Выбор подходящего места Первым шагом в подготовке помещения для установки окрасочной камеры […]

  Шолом для мотоцикла та велосипеда – головний захист від травмування

  Голова – найвразливіша частина тіла людини. За деякими даними близько 70% важких травм під час аварії на мотоциклі припадають через пошкодження голови. З огляду на це, наявність шолома вже не виглядає як звичайна вимога з правил дорожнього руху, а як необхідність, що рятує життя людини. Але ж і шолом шолому різниться. Крім того, що вони […]

  Где купить акустику для автомобиля

  Каждый автолюбитель старается сделать так, чтобы музыка в автомобиле звучала приятно для слуха. Качественный звук в салоне важен владельцу машины, ведь он негласно увеличивает его статус. Некоторые считают, что для организации музыкальной системы главное — купить хорошую автомагнитолу. Устройство определяет возможности и уровень системы. Однако стоит уделить больше внимания выбору динамиков, ведь от них зависят […]