Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  В Одесі набирають обертів “Тижні Добрих Справ”

  Триває п’ятий Тиждень Добрих Справ в Одесі. Усього в цьому році заплановано 14 тижнів добрих справ, акцій, марафонів, концертів, майстер-класів, спортивних змагань, видачі допомоги та колаборацій організацій заради досягнення глобальних цілей та реалізації більш довгострокових проектів. Одним словом – це можливість для майбутніх можливостей!

  За цей час вже є, чим похизуватися – авжеж, в доброму сенсі цього слова. Зокрема, вперше в Україні в рамках Тижнів Добрих Справ та в межах проекту “Донор Одеса” за підтримки Департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради було проведено акцію зі спільної здачі донорської крові членами різних релігійних спільнот Одеси!

  “Донорство крові – це чудовий шлях проявити ту любов до ближнього, якій навчає нас Святе Письмо, а також підтримати наших захисників”, – зазначив Архімандрит Микита (Сировегін), військовий капелан Державної прикордонної служби України.

  Взагалі за п’ять тижнів проекту було залучено близько 250 нових донорів крові. Це – дуже велика справа та успіх для ініціативи “Донор Одеса”, зазначає її кураторка.

  “Ми розуміємо, що це – без перебільшення – тисячі врятованих життів. Ми вдячні проекту “Тижні Добрих Справ” за можливість долучитися та консолідувати свої зусилля, адже донорство – це точно добра справа, коли одна людина абсолютно безкоштовно ділиться часткою своєї крові для того, щоб врятувати життя іншої людини. Авжеж, ми вдячні нашим донорам”, – говорить Олена Вельможко, кураторка проекту “Донор Одеса”.

  55

  ГО «Особлива молодь України» вперше взяла участь у цьому масштабному проекті. Організація займається соціалізацією дітей з ментальною інвалідністю. Проводить різноманітні майстер-класи, аби навчити особливих дітей самореалізації. Голова правління ГО «Особлива молодь України» Валентин Салій, який одночасно є провідним фахівцем кінологічного центру ГУНП в Одеській області та, розповідає:

  “Полегшує соціалізацію і взаємодія дітей з тваринами: зустрічі з кінологами та їхніми вихованцями, фотосесії з собаками. Ми залучаємо спеціально навчених собак, аби ці діти мали можливість отримати велику беззаперечну любов, на яку здатні тварини. Ще один проект нашої організації: театр «Толерантність». Над ним працює наша особлива молодь. Ми підготували вже три вистави. Вони дають можливість дітям розкритися. Вони відчувають, що можуть щось зробити, по їхніх очах видно, що їм добре від цього”.

  Активна фаза роботи також і з багатодітними, і з підопічними похилого віку. Особливо зараз, у такий непростий час, їм необхідна особлива увага та підтримка – не тільки психологічна та емоційна, але й гуманітарна. Учасники проекту “Тижні Добрих Справ” не оминають увагою і цих людей. Зокрема, за ініціативи ГО “Пересипчанка” відбулася видача Великодніх кулічів підопічним організації та жителям Пересипу, а також відкрився open-air ярмарок вживаних речей для одеситів. А представники ГО “Інваліди разом в майбутнє” привезли продуктову допомогу в обласний психоневрологічний диспансер, а також надають адресну гуманітарну допомогу пенсіонерам.

  Окрема увага – команди проекту та їхнього ставлення до своєї місії. Як зазначає програмний координатор проекту Анна Березіна, неможливо було не стати частиною такого крутого марафону у такому місті, як Одеса, де всі єднаються та готові допомогти один одному.

  53

  “Більше 120 заявок на участь в нас було за перші 4 тижні – і це великий показник, адже кожен з таких проектів націлений на допомогу певній категорії людей. Чим більше заходів – тим більше вагомих і добрих справ ми зробимо! Хочеться подякувати всім, хто долучився до нас, наший крутій команді, та усім міським департаментам, які підтримують нас на цьому нелегкому, але цікавому шляху. Впевнена наприкінці проекту ми побачимо посмішки людей, те, наскільки щасливими ми їх зробили, та наскільки вагомим є цей внесок в порядок денний Одеси”.

  Продовжуємо слідкувати за перебігом марафону та чекаємо на рік добрих справ!

  55

   

  Добавить комментарий

  Бюджетные шины Rovelo – технологии и качество по выгодной цене

  Происхождение бренда Rovelo тесно связано с его материнской компанией, Sailun Co., основанной в 2002 году. За прошедшие годы компания превратилась из местного производителя в глобальную торговую марку с расширенными операциями по всему миру. Сегодня бренд управляет исследовательскими центрами, расположенными в Европе, Китае, Вьетнаме и Северной Америке, они обеспечивают адаптацию продукции к различным рыночным условиям и […]

  Картины Карпачова от Strateg – как работает суггестивно-проективная арттерапия?

  Стресс, тревога и эмоциональная перегрузка стали нашими постоянными спутниками. От этого страдают и наши дети, которые не всегда могут словами объяснить свое внутреннее состояние. В таких случаях на помощь приходит суггестивно-проективная арттерапия, сочетающая в себе элементы искусства, психотерапии и суггестии.  Что такое суггестивно-проективная арттерапия? Суггестивно-проективная арттерапия – это метод психотерапии, основанный на использовании искусства для […]

  Тонирование фар пленкой: преимущества и недостатки

  Оклейка фар пленкой становится все популярнее среди владельцев авто. Рассказываем, зачем она нужна, а также какие есть плюсы и минусы  у процедуры, чтобы вам было легче принять решение касательно тюнинга авто.  Тонирование фар пленкой из полиуретана обеспечивает защиту оптики от механических повреждений, таких как сколы и царапины, и воздействия ультрафиолета. Однако, в отличие от прозрачной […]

  ТОП 10 лучших электромобилей для покупки в 2024

  Электрокары завоевывают все больше сторонников. Экологические соображения, а также все более жесткие нормы выбросов могут подтолкнуть людей к их покупке. Однако определить лучший электромобиль в 2024 году может быть непросто, ведь каждый из них по-своему хорош. В этом списке все автомобили заслуживают внимания, а купить авто из списка или другие качественные электромобили https://atl.ua/autosale/elektromobili рекомендуем в ATL. Рейтинг электромобилей 2024 […]