Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Волонтер про смерть 7 безхатченків в Одесі від перших заморозків

  Різкий перепад температур у місті став фатальним для деяких безхатченків. Тільки за добу, у неділю 19 листопада, від перших заморозків в Одесі загинули семеро осіб без певного місця проживання.

  Про це  кореспонденту Української Служби Інформації розповів очільник християнської місії «Нове життя» Федір Герасимов.

  За його словами,  у різних районах Одеси у неділю були виявлені  сім тіл безхатченків. Усі вони – без ознак насильницької смерті.

   

  За останні п’ять років вперше таке спостерігаємо, – волонтер про смерть 7 безхатченків в Одесі

  Волонтер також зазначив, що  християнська організація «Нове життя» працює у співпраці з міським департаментом соціальної політики та патрульною поліцією. Разом із правоохоронцями чергові волонтери виїжджають на рейди, під час яких фіксують ситуацію у місцях скупчення безхатченків, допомагають їжею, одягом, надають медичну допомогу, юридичну консультацію, інформують про роботу, переконуючи пройти курс реабілітації та соціальної адаптації.

   

  За останні п’ять років ми вперше таке спостерігаємо. Це сталося через раптове похолодання, тому смерті було не оминути. Колись вже було таке, десь вісім років тому під час перших заморозків замерзли до 20 людей – таке трапляється, коли люди розслаблені й не очікують, що щось може статися. Втім, минули роки похолодання було поступовим, – зазначив Федор Герасимов.

   

  За останні п’ять років вперше таке спостерігаємо, – волонтер про смерть 7 безхатченків в Одесі

  Федір Герасимов

   

  Одеська область, додав волонтер, цього року найбільш підготовлена  для надання допомоги бездомним – у притулках та центрах реабілітації є місця та надається вся необхідна допомога.

  На жаль через війну, повної статистики  про кількість бездомних в Одеській області та в Україні немає. За неофіційними  даними громадських організацій, у 2021 році в Україні були зареєстровані майже 100 тисяч безхатченків, в Одесі – близько 10 тисяч осіб.

  Кількість бездомних збільшується. Під час війни відселити цю цифру неможливо, багато людей прибувають з інших міст, це ВПО, – проінформував очільник християнської місії «Нове життя».

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Поживні речовини після тренування — що варто знати про них?

  У сучасному світі тренувань та фітнесу багато людей використовують післятренувальні поживні речовини, щоб підвищити свою продуктивність та ефективність під час тренувань. Ці спеціально розроблені харчові добавки забезпечують організм необхідними поживними речовинами в оптимальних пропорціях для підтримки відновлення, збільшення сили та витривалості, а також допомагають досягти поставлених тренувальних цілей. У цій статті ми надамо деяку важливу […]

  Завернутые в стиль: правильный выбор обоев для каждой комнаты

  При создании уютного и стильного интерьера одним из самых популярных решений являются обои. Они могут трансформировать пространство, придавая ему индивидуальность и характер. Однако, чтобы создать гармоничный дизайн, необходимо учитывать особенности каждой комнаты. Давайте рассмотрим, как выбрать подходящие обои для спальни, детской, гостиной и кабинета. Спальня: уют и спокойствие Спальня – это место отдыха, поэтому выбор […]

  Как должны быть настроены боковые зеркала?

  Большинство собственников не знают как правильно настроить зеркала в машине, действуя интуитивно: хорошо видно, значит регулировать больше не нужно. Это хороший вариант, но правильно — еще удобнее и безопаснее. Рассматривая зеркала интернет-магазина https://welldoneparts.com.ua/ru/avtozapchasti—kuzov—zerkalo/, можно прийти к выводу, что современные модели бывают нескольких типов с учетом регулировки: электрические, механические и полностью автоматизированные. Но как правильно настроить зеркала […]

  Трос ручника: Ключевые аспекты выбора и критерии качества

  Трос ручника – невидимый, но важный элемент автомобиля, чью роль в обеспечении безопасности водителя и пассажиров трудно переоценить. В этой статье мы рассмотрим, как правильно выбрать трос ручника и какие критерии качества следует учесть при покупке детали.  Прочность, гибкость, управляемость  Одним из первых и наиболее важных критериев выбора является материал, из которого изготовлен трос ручника. […]