Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Ввечері в Одесі вимикатимуть світло

  Відповідно до лімітів споживання електроенергії, визначених НЕК «Укренерго», 20 травня в Одеській області будуть застосовуватися графіки стабілізаційних відключень у період з 18:00 до 00:00. Це вимушене рішення викликане дефіцитом потужності в енергетичній системі країни, спричиненим обстрілами ворогом генеруючого обладнання.

  Про це повідомляє НЕК «Укренерго» та ДТЕК «Одеські електромережі», передає кореспондент Української Служби Інформації.

  Основною причиною нестачі електроенергії є пошкодження генеруючих потужностей внаслідок атак на енергетичну інфраструктуру. Ворог цілеспрямовано завдає ударів по електростанціях та інших ключових об’єктах, що суттєво знижує можливості внутрішнього виробництва електроенергії.

  Щоб зменшити навантаження на енергосистему, ДТЕК Одеські електромережі вводять графіки стабілізаційних відключень. Переглянути ці графіки можна на офіційному сайті компанії в розділі «Відсутня електроенергія».

  За повідомленням Міністерства енергетики України, на поточну добу прогнозується імпорт електроенергії в обсязі 19 499 МВт*год. Експорт електроенергії не передбачається.

  Також повідомляється, що в нічні та ранкові години вже здійснювалося аварійне постачання електроенергії з Румунії, Словаччини та Польщі на запит України. Це допомогло частково покрити дефіцит, однак ситуація залишається складною.

  Незважаючи на складнощі, вживаються всі можливі заходи для стабілізації енергопостачання та забезпечення потреб населення та промисловості.

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Приготування борщу – як прискорити процес та зробити страву смачною?

  Приготування борщу – справжнє таїнство української культури! Існує безліч рецептів коронної страви українців, а кожна господиня обов’язково має свої маленькі секретики, які роблять саме її борщ найсмачнішим! Наш секрет приготування борщу полягає у використанні вже готової буряково-томатної заправки, яка повинна бути завжди під рукою, щоб не витрачати час на її окреме приготування. Добавить комментарий

  Как правильно подготовить помещение для установки окрасочной камеры

  Правильная подготовка помещения для установки окрасочной камеры играет ключевую роль в обеспечении качества и безопасности покрасочных работ. Компания TWEKO, ведущий производитель покрасочных камер для автомобилей и другой техники, делится основными этапами подготовки помещения, которые помогут создать оптимальные условия для установки и эксплуатации оборудования. Выбор подходящего места Первым шагом в подготовке помещения для установки окрасочной камеры […]

  Шолом для мотоцикла та велосипеда – головний захист від травмування

  Голова – найвразливіша частина тіла людини. За деякими даними близько 70% важких травм під час аварії на мотоциклі припадають через пошкодження голови. З огляду на це, наявність шолома вже не виглядає як звичайна вимога з правил дорожнього руху, а як необхідність, що рятує життя людини. Але ж і шолом шолому різниться. Крім того, що вони […]

  Где купить акустику для автомобиля

  Каждый автолюбитель старается сделать так, чтобы музыка в автомобиле звучала приятно для слуха. Качественный звук в салоне важен владельцу машины, ведь он негласно увеличивает его статус. Некоторые считают, что для организации музыкальной системы главное — купить хорошую автомагнитолу. Устройство определяет возможности и уровень системы. Однако стоит уделить больше внимания выбору динамиков, ведь от них зависят […]