Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  ЄБРР допоможе розвивати Дунайський портовий кластер

  Розвиток Дунайського портового кластеру обговорили під час зустрічі із делегацією Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

  Про це повідомили на сторінці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України в Facebook.

  Віце-прем’єр-міністр з відновлення України Олександр Кубраков провів зустріч з Президенткою ЄБРР Оділь Рено-Бассо. Вони обговорили спільну реалізацію проєктів розвитку Дунайських портів.

  За словами міністра, спільну роботу розпочали ще минулого року. Міжнародна компанія Royal HaskoningDHV розробила перелік заходів щодо збільшення пропускної здатності Дунайських портів, які стосуються інвестиційних, операційних та регуляторних змін як в Україні, так і в Молдові, і в Румунії.

  Без сумніву, Дунайський кластер став критично важливим елементом продовольчої безпеки світу в умовах обмеженої роботи чорноморських морських портів. Зокрема, через експлуатаційне днопоглиблення в портах Дунайського регіону при відновленні їхніх паспортних характеристик. Таким чином ми відроджуємо канал гирло Бистре як альтернативний шлях для українського агроекспорту. Уже зараз обговорюємо з партнерами проєкти відновлення базової інфраструктури: електромережі, водопостачання та водовідведення, транспортної інфраструктури, житла на звільнених територіях, – підкреслив Олександр Кубраков.

  Наразі Міністерство відновлення та підвідомчі організації реалізують низку спільних з ЄБРР проєктів, зокрема:
  — Розвиток дорожнього господарства в рамках проєкту «Розвиток транс’європейської транспортної мережі. Україна – дорожні коридори».
  — Розвиток залізничної мережі (електрифікація залізничної мережі та забезпечення базових потреб Укрзалізниці в умовах війни).
  — Розвиток логістичної мережі Укрпошти (закупівля транспортних засобів, модернізація сортувального обладнання та відновлення роботи відділень на деокупованих територіях).

  Окрім цього, Украерорух вже направив до ЄБРР запит на отримання грантових коштів та перелік потенційних проєктів для фінансування за рахунок гранту. Проєкти стосуються підготовки аеронавігаційної інфраструктури до процесу післявоєнного відновлення польотів.

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Как правильно подготовить помещение для установки окрасочной камеры

  Правильная подготовка помещения для установки окрасочной камеры играет ключевую роль в обеспечении качества и безопасности покрасочных работ. Компания TWEKO, ведущий производитель покрасочных камер для автомобилей и другой техники, делится основными этапами подготовки помещения, которые помогут создать оптимальные условия для установки и эксплуатации оборудования. Выбор подходящего места Первым шагом в подготовке помещения для установки окрасочной камеры […]

  Шолом для мотоцикла та велосипеда – головний захист від травмування

  Голова – найвразливіша частина тіла людини. За деякими даними близько 70% важких травм під час аварії на мотоциклі припадають через пошкодження голови. З огляду на це, наявність шолома вже не виглядає як звичайна вимога з правил дорожнього руху, а як необхідність, що рятує життя людини. Але ж і шолом шолому різниться. Крім того, що вони […]

  Где купить акустику для автомобиля

  Каждый автолюбитель старается сделать так, чтобы музыка в автомобиле звучала приятно для слуха. Качественный звук в салоне важен владельцу машины, ведь он негласно увеличивает его статус. Некоторые считают, что для организации музыкальной системы главное — купить хорошую автомагнитолу. Устройство определяет возможности и уровень системы. Однако стоит уделить больше внимания выбору динамиков, ведь от них зависят […]

  Як скласти меню на дитяче свято: важливі нюанси

  Щоб дитяче свято сподобалося всім учасникам, важливо правильно скласти меню, взявши до уваги смаки малюків та дієтичні обмеження, якщо вони є. У статті докладно розповідаємо, що важливо врахувати при розробці меню святкування дня народження чи іншого заходу, де головними гостями будуть діти. Добавить комментарий