Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  За домашнє насильство відправили на лаву підсудних мешканця Одещини

  Протягом кількох місяців чоловік неодноразово ображав жінку, залякував та погрожував застосуванням фізичної сили. Профілактичні заходи з боку поліції не змінили ситуацію, тож поліцейські порушили кримінальну справу щодо аб’юзера.

  Про це повідомляє Головне управління нацполіції в Одеській області.

  Жителька одного із сіл Татарбунарської громади протягом останнього року декілька разів зверталась по допомогу до поліцейських через агресію з боку свого чоловіка. Голову сімейства обурювали зауваження щодо його пияцтва, і у стані сп’яніння він починав лаятися на дружину, принижував її, погрожував їй застосуванням фізичної сили та навіть виганяв з дому.

  Відносно кривдника поліцейські складали адміністративні матеріали за вчинення домашнього насильства за ч. 1 та 2 статті 173-2 КУпАП та за рішенням суду чоловік сплачував штрафи та виконував громадські роботи.

  З кривдником проводилися профілактичні бесіди, його попереджали про кримінальну відповідальність у разі повторення насильницьких дій відносно дружини. Жінка ж переїхала від пияки до своєї матері. Однак той, не зробив для себе ніяких висновків, порушив припис про заборону, який останнього разу виписали йому поліцейські, п’яним прийшов до тещі й знову вчинив сварку з нецензурною лайкою, приниженням та погрозами фізичною розправою у бік дружини.

  Потерпіла звернулась до поліцейських, і на цей раз вони розпочали вже провадження за статтею 126-1 КК України. Слідчі висунули насильнику обвинувачення у домашньому насильстві, тобто умисному систематичному вчиненні психологічного насильства щодо особи, з якою обвинувачений перебуває у сімейних відносинах, що призвело до психологічних страждань та погіршення якості життя потерпілої.

  Наразі досудове розслідування завершено й обвинувальний акт скеровано до суду.

  На цей раз чоловік вже не відбудеться штрафом. За правопорушення чоловіку загрожує покарання у вигляді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Поживні речовини після тренування — що варто знати про них?

  У сучасному світі тренувань та фітнесу багато людей використовують післятренувальні поживні речовини, щоб підвищити свою продуктивність та ефективність під час тренувань. Ці спеціально розроблені харчові добавки забезпечують організм необхідними поживними речовинами в оптимальних пропорціях для підтримки відновлення, збільшення сили та витривалості, а також допомагають досягти поставлених тренувальних цілей. У цій статті ми надамо деяку важливу […]

  Завернутые в стиль: правильный выбор обоев для каждой комнаты

  При создании уютного и стильного интерьера одним из самых популярных решений являются обои. Они могут трансформировать пространство, придавая ему индивидуальность и характер. Однако, чтобы создать гармоничный дизайн, необходимо учитывать особенности каждой комнаты. Давайте рассмотрим, как выбрать подходящие обои для спальни, детской, гостиной и кабинета. Спальня: уют и спокойствие Спальня – это место отдыха, поэтому выбор […]

  Как должны быть настроены боковые зеркала?

  Большинство собственников не знают как правильно настроить зеркала в машине, действуя интуитивно: хорошо видно, значит регулировать больше не нужно. Это хороший вариант, но правильно — еще удобнее и безопаснее. Рассматривая зеркала интернет-магазина https://welldoneparts.com.ua/ru/avtozapchasti—kuzov—zerkalo/, можно прийти к выводу, что современные модели бывают нескольких типов с учетом регулировки: электрические, механические и полностью автоматизированные. Но как правильно настроить зеркала […]

  Трос ручника: Ключевые аспекты выбора и критерии качества

  Трос ручника – невидимый, но важный элемент автомобиля, чью роль в обеспечении безопасности водителя и пассажиров трудно переоценить. В этой статье мы рассмотрим, как правильно выбрать трос ручника и какие критерии качества следует учесть при покупке детали.  Прочность, гибкость, управляемость  Одним из первых и наиболее важных критериев выбора является материал, из которого изготовлен трос ручника. […]