Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  За продаж дозволів на спил дерев будуть судити одеського депутата

  Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно Михайла Карпенчука, депутата Одеської міськради, який був головою постійної комісії з питань екології, запобіганням надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків, зв’язку та інформаційних технологій за фактом одержання хабаря за вплив на прийняття рішення посадовими особами.

  Про це повідомляє Одеська обласна прокуратура.

  Михайла Карпенчука, члена забороненої ОПЗЖ, який очолював постійну комісію з питань екології, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків, ще у липні 2023 року затримали за підозрою у хабарництві.

  Громадяни, які виявили бажання спилити дерево, мали надавати хабар через підконтрольних депутату осіб. До злочинної діяльності він залучив членів очолюваної ним комісії – посадовців комунальних підприємств та структурних підрозділів Одеської міської ради. Вартість такої «послуги» Карпенчук оцінювавв від 2 тис. до 5 тис. доларів за спил одного дерева в Одесі.

  На спробі отримання хабаря у сумі 5 тисяч доларів за дозвіл на знесення дерева на розі Преображенської та Єврейської Миколу Карпенчука було затримано.

  Щоб було важче довести провину, «винагороди» перераховувались на криптовалютний гаманець.

  Затримали його під час одержання другого траншу, а предмет неправомірної вигоди вилучено в пункті обміну криптовалюти з відповідною документацією про перерахування коштів.

  Задокументовано щонайменше 2 факти одержання неправомірної вигоди в розмірі 7 тисяч доларів.

  Наразі слідство завершено та обласною прокуратурою обвинувальний акт стосовно депутата Одеської міськради скеровано до суду за фактом одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особами, уповноваженими на виконання функцій місцевого самоврядування (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

  Цей злочин карається штрафом від двох тисяч до п’яти тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

  Одеського депутата будуть судити за продаж дозволів на спил дерев (фото)

  Одеського депутата будуть судити за продаж дозволів на спил дерев (фото)

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Курсы английского языка онлайн: развивайте навыки с EnglishDom!

  Свободное владение английским языком открывает перед вами массу перспектив: от просмотра фильмов с оригинальной озвучкой до путешествия по миру, от обучения в престижных зарубежных университетах до карьерного роста. Онлайн курсы английского в Englishdom делают процесс обучения легким и доступным.  Платформа EnglishDom предлагает онлайн курсы для разных уровней изучения – от начального до высокого. Основное преимущество […]

  Область применения и особенности шариковых подшипников

  Шариковый подшипник предназначен для восприятия нагрузок и обеспечения вращения валов машин и механизмов относительно неподвижных осей с минимальным трением. Конструктивно состоит из наружного и внутреннего кольца, между которыми расположен ряд шариков, вращающихся по дорожкам качения этих колец. Благодаря этому нагрузка распределяется равномерно. Прежде чем купить подшипники, нужно узнать об особенностях представленных деталей. Область использования подобных конструкций […]

  Каші Гербер: якісний прикорм для дитини

  Перший прикорм повинен наповнювати організм корисними речовинами та вітамінами, але в строго відміряних дозах – перевищення певного показника також небезпечне. Дитина має бути ситою і отримувати задоволення від нової їжі, тому на допомогу батькам приходять спеціальні дитячі каші. Як підібрати дитячу кашу Вибір товарів на ринку просто величезний, тому при виборі враховують вікову категорію та […]

  Каши Гербер: качественный прикорм для ребенка

  Первый прикорм должен наполнять организм полезными веществами и витаминами, но в строго отмеренных дозах — превышение определенного показателя также опасно. Ребенок должен быть сытым и получать удовольствие от новой пищи, поэтому на помощь родителям приходят специальные детские каши. Как подобрать детскую кашу Выбор товаров на рынке просто огромный, потому при выборе учитывают возрастную категорию и […]