Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  За продаж дозволів на спил дерев будуть судити одеського депутата

  Прокурори Одеської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно Михайла Карпенчука, депутата Одеської міськради, який був головою постійної комісії з питань екології, запобіганням надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків, зв’язку та інформаційних технологій за фактом одержання хабаря за вплив на прийняття рішення посадовими особами.

  Про це повідомляє Одеська обласна прокуратура.

  Михайла Карпенчука, члена забороненої ОПЗЖ, який очолював постійну комісію з питань екології, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків, ще у липні 2023 року затримали за підозрою у хабарництві.

  Громадяни, які виявили бажання спилити дерево, мали надавати хабар через підконтрольних депутату осіб. До злочинної діяльності він залучив членів очолюваної ним комісії – посадовців комунальних підприємств та структурних підрозділів Одеської міської ради. Вартість такої «послуги» Карпенчук оцінювавв від 2 тис. до 5 тис. доларів за спил одного дерева в Одесі.

  На спробі отримання хабаря у сумі 5 тисяч доларів за дозвіл на знесення дерева на розі Преображенської та Єврейської Миколу Карпенчука було затримано.

  Щоб було важче довести провину, «винагороди» перераховувались на криптовалютний гаманець.

  Затримали його під час одержання другого траншу, а предмет неправомірної вигоди вилучено в пункті обміну криптовалюти з відповідною документацією про перерахування коштів.

  Задокументовано щонайменше 2 факти одержання неправомірної вигоди в розмірі 7 тисяч доларів.

  Наразі слідство завершено та обласною прокуратурою обвинувальний акт стосовно депутата Одеської міськради скеровано до суду за фактом одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особами, уповноваженими на виконання функцій місцевого самоврядування (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

  Цей злочин карається штрафом від двох тисяч до п’яти тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

  Одеського депутата будуть судити за продаж дозволів на спил дерев (фото)

  Одеського депутата будуть судити за продаж дозволів на спил дерев (фото)

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Вибір одягу в магазині для війскових

  Військовий магазин є надійним джерелом якісного та функціонального одягу та спорядження, розробленого спеціально для використання в бойових умовах. Завдяки широкому асортименту товарів такі магазини є дуже популярними серед військових, поліцейських, рятувальників та прихильників активного відпочинку. Що пропонує магазин для військових В онлайн-каталозі зібрана велика кількість якісних предметів одягу, тактичної екіпіровки та оснащення, яке потрібно військовослужбовцям […]

  Бюджетные шины Rovelo – технологии и качество по выгодной цене

  Происхождение бренда Rovelo тесно связано с его материнской компанией, Sailun Co., основанной в 2002 году. За прошедшие годы компания превратилась из местного производителя в глобальную торговую марку с расширенными операциями по всему миру. Сегодня бренд управляет исследовательскими центрами, расположенными в Европе, Китае, Вьетнаме и Северной Америке, они обеспечивают адаптацию продукции к различным рыночным условиям и […]

  Картины Карпачова от Strateg – как работает суггестивно-проективная арттерапия?

  Стресс, тревога и эмоциональная перегрузка стали нашими постоянными спутниками. От этого страдают и наши дети, которые не всегда могут словами объяснить свое внутреннее состояние. В таких случаях на помощь приходит суггестивно-проективная арттерапия, сочетающая в себе элементы искусства, психотерапии и суггестии.  Что такое суггестивно-проективная арттерапия? Суггестивно-проективная арттерапия – это метод психотерапии, основанный на использовании искусства для […]

  Тонирование фар пленкой: преимущества и недостатки

  Оклейка фар пленкой становится все популярнее среди владельцев авто. Рассказываем, зачем она нужна, а также какие есть плюсы и минусы  у процедуры, чтобы вам было легче принять решение касательно тюнинга авто.  Тонирование фар пленкой из полиуретана обеспечивает защиту оптики от механических повреждений, таких как сколы и царапины, и воздействия ультрафиолета. Однако, в отличие от прозрачной […]