Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Епідпоріг COVID-19 перевищено на Одещині

  За даними моніторингу в області триває зростання захворюваності на вірусні інфекції, включаючи COVID-19. Порівняно з попереднім тижнем, загальний рівень захворюваності зріс на 9,3%, у тому числі серед дитей — на 6,2%, серед дорослих – на 16,1%. Спостерігаються також спалахи захворювання населення іншими вірусними інфекціями.

  Про це повідомляє Одеський обласний центр контролю та профiлактики хвороб.

  Інтенсивний показник, включно із COVID-19, становив 645,3 на 100 тисяч населення та перевищив епідемічний поріг (532,05) на 21,3%, що розцінюється як середній рівень інтенсивності епідемічного процесу.

  Спостерігається одночасна циркуляція вірусів грипу А (не субтипований) та вірусів не грипозної етіології (аденовірус, RS-вірус та SARS CoV-2).

  Хворіють переважно діти раннього віку та 5 – 14 років. Зріс також і рівень госпіталізації хворих – на 29%. При цьому 74,2% хворих у лікарнях — діти.

  Найбільши спалахи захворювання населення вірусними інфекціями спостерігається у Болградському та Подільському районах Одещини. Менш інтенсивною є захворюваність у Білгород- Дністровському та Березівському районах. В Роздільнянському районі захворюваність реєструвалась практично на рівні обласного показника. В Одеському та Ізмаїльському районах показник нижче за обласний на 10% та 11,4% відповідно.

  Загальна кількість хворих на COVID-19 залишається фактично не змінною. Однак, спостерігається зростання серед дорослого населення на 9,7%, одночасно серед дітей зниження в 1,8 рази. Питома вага дорослих з ковідом складає до 85%, а серед них превалювали особи у віці 30-64 роки (50%).

  Показник госпіталізації хворих на COVID-19 знизився на 39%. Летальні випадки не реєструвались.

  Захворюваність на гострі кишкові інфекції, порівняно з попереднім тижнем, збільшилась на 15% за рахунок дитячого населення. Дорослі, навпаки, стали хворіти на кишкові інфекції менше.

  Вірусні гепатити та повітряно-крапельні інфекції реєструвались спорадичними випадками (кір, кашлюк, скарлатина, вірусний гепатит) або не реєструвались зовсім (дифтерія, краснуха, правець, епідемічний паротит).

  Санітарно-епідемічна ситуація залишається на контролі.

  За даними лікувально-профілактичних закладів з початку епідсезону щеплено проти грипу 8200 осіб, у тому числі 6321 медичних працівників.

  Медики в черговий раз наголошують на необхідності вакцинації.

  Источник: Новости Одессы

  Добавить комментарий

  Курсы английского языка онлайн: развивайте навыки с EnglishDom!

  Свободное владение английским языком открывает перед вами массу перспектив: от просмотра фильмов с оригинальной озвучкой до путешествия по миру, от обучения в престижных зарубежных университетах до карьерного роста. Онлайн курсы английского в Englishdom делают процесс обучения легким и доступным.  Платформа EnglishDom предлагает онлайн курсы для разных уровней изучения – от начального до высокого. Основное преимущество […]

  Область применения и особенности шариковых подшипников

  Шариковый подшипник предназначен для восприятия нагрузок и обеспечения вращения валов машин и механизмов относительно неподвижных осей с минимальным трением. Конструктивно состоит из наружного и внутреннего кольца, между которыми расположен ряд шариков, вращающихся по дорожкам качения этих колец. Благодаря этому нагрузка распределяется равномерно. Прежде чем купить подшипники, нужно узнать об особенностях представленных деталей. Область использования подобных конструкций […]

  Каші Гербер: якісний прикорм для дитини

  Перший прикорм повинен наповнювати організм корисними речовинами та вітамінами, але в строго відміряних дозах – перевищення певного показника також небезпечне. Дитина має бути ситою і отримувати задоволення від нової їжі, тому на допомогу батькам приходять спеціальні дитячі каші. Як підібрати дитячу кашу Вибір товарів на ринку просто величезний, тому при виборі враховують вікову категорію та […]

  Каши Гербер: качественный прикорм для ребенка

  Первый прикорм должен наполнять организм полезными веществами и витаминами, но в строго отмеренных дозах — превышение определенного показателя также опасно. Ребенок должен быть сытым и получать удовольствие от новой пищи, поэтому на помощь родителям приходят специальные детские каши. Как подобрать детскую кашу Выбор товаров на рынке просто огромный, потому при выборе учитывают возрастную категорию и […]