Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Що таке біржа криптовалют та як на ній заробляти?

  Крипто-біржа – те, на чому тримається вся криптоіндустрія. Разом з тим, це найпоширеніше місце для купівлі та продажу цифрових активів. Саме з криптовалютних бірж розпочинають свій шлях новачки, які вирішили відкрити для себе криптосферу. Знаючи, що таке біржа, ви можете знайомитися з функціоналом найбільш популярних торгових майданчиків: WhiteBIT, Binance, Coinbase та ін.

  Використовувати криптобіржі можна не тільки для купівлі та продажу крипти. Платформи такого плану потрібні і як місце для зберігання цифрових активів. Тут ви також можете обмінювати монети на інші.

  З чого розпочати на біржі криптовалюти?

  Почати працювати на криптобіржі досить легко, що дозволяє кожному бажаючому приєднатися до криптоіндустрії. Для цього потрібно виконати три прості дії:

  1. Створення облікового запису. Щоб це зробити, вкажіть адресу вашої електронної пошти та придумайте складний пароль. Деякі крипто-біржі для авторизації запитують номер телефону. Крім того, можуть бути потрібні ваші персональні дані, наприклад, ПІБ, дата народження та ін.
  2. Підтвердження особи. Світові та українські біржі криптовалют можуть вимагати проходження верифікації. Процедура називається KYC або Знай свого клієнта. Щоб підтвердити особисті дані, може бути використана фотографія паспорта або іншого посвідчення особи.
  3. Купівля крипти. Для початку переконайтеся, що курс криптовалюти відповідає вашій стратегії та очікуванням. Купити активи можна за допомогою банківського переказу, платіжної системи та ін. Ви також можете переказати свою крипту на ваш баланс на біржі.

  Після цього можна переходити до торгів, обміну або продажу монет, інвестування.

  Що робити з криптовалютою та як заробити?

  Криптовалютні біржі пропонують різноманітні способи заробітку, серед яких найбільш затребуваними вважаються такі:

  • Трейдинг.

  Як заробляти на криптовалюті за такого варіанту: купуйте цифрові активи за низькою вартістю, і продавайте їх, коли ціна зросте. Для успішної торгівлі рекомендується аналізувати ринок, вивчати графік цін, моніторити новини та ін. Враховуйте, що трейдинг пов’язаний із деякими ризиками. Тож будьте готові до втрат грошей.

  • Довгострокові інвестиції.

  Необов’язково проводити щоденні торги. Світова та українська біржа криптовалют дає можливість інвестувати на тривалий термін. Ваша задача – знайти перспективний криптопроєкт, купити його монети та зберігати їх на гаманці, орієнтуючись на довгострокову перспективу. Продавати актив слід у майбутньому, коли ціна значно зросте. Приймати інвестиційні рішення необхідно після проведення власного дослідження та розуміння фундаментальних аспектів криптовалюти.

  • Депозит.

  Біржа криптовалют пропонує депозитні плани, які за своїм принципом нагадують банківські депозити. Головна перевага – вища відсоткова ставка. Сьогодні криптодепозити розповсюджуються на великий перелік криптовалют.

  Добавить комментарий

  Как правильно подготовить помещение для установки окрасочной камеры

  Правильная подготовка помещения для установки окрасочной камеры играет ключевую роль в обеспечении качества и безопасности покрасочных работ. Компания TWEKO, ведущий производитель покрасочных камер для автомобилей и другой техники, делится основными этапами подготовки помещения, которые помогут создать оптимальные условия для установки и эксплуатации оборудования. Выбор подходящего места Первым шагом в подготовке помещения для установки окрасочной камеры […]

  Шолом для мотоцикла та велосипеда – головний захист від травмування

  Голова – найвразливіша частина тіла людини. За деякими даними близько 70% важких травм під час аварії на мотоциклі припадають через пошкодження голови. З огляду на це, наявність шолома вже не виглядає як звичайна вимога з правил дорожнього руху, а як необхідність, що рятує життя людини. Але ж і шолом шолому різниться. Крім того, що вони […]

  Где купить акустику для автомобиля

  Каждый автолюбитель старается сделать так, чтобы музыка в автомобиле звучала приятно для слуха. Качественный звук в салоне важен владельцу машины, ведь он негласно увеличивает его статус. Некоторые считают, что для организации музыкальной системы главное — купить хорошую автомагнитолу. Устройство определяет возможности и уровень системы. Однако стоит уделить больше внимания выбору динамиков, ведь от них зависят […]

  Як скласти меню на дитяче свято: важливі нюанси

  Щоб дитяче свято сподобалося всім учасникам, важливо правильно скласти меню, взявши до уваги смаки малюків та дієтичні обмеження, якщо вони є. У статті докладно розповідаємо, що важливо врахувати при розробці меню святкування дня народження чи іншого заходу, де головними гостями будуть діти. Добавить комментарий