Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Що таке біржа криптовалют та як на ній заробляти?

  Крипто-біржа – те, на чому тримається вся криптоіндустрія. Разом з тим, це найпоширеніше місце для купівлі та продажу цифрових активів. Саме з криптовалютних бірж розпочинають свій шлях новачки, які вирішили відкрити для себе криптосферу. Знаючи, що таке біржа, ви можете знайомитися з функціоналом найбільш популярних торгових майданчиків: WhiteBIT, Binance, Coinbase та ін.

  Використовувати криптобіржі можна не тільки для купівлі та продажу крипти. Платформи такого плану потрібні і як місце для зберігання цифрових активів. Тут ви також можете обмінювати монети на інші.

  З чого розпочати на біржі криптовалюти?

  Почати працювати на криптобіржі досить легко, що дозволяє кожному бажаючому приєднатися до криптоіндустрії. Для цього потрібно виконати три прості дії:

  1. Створення облікового запису. Щоб це зробити, вкажіть адресу вашої електронної пошти та придумайте складний пароль. Деякі крипто-біржі для авторизації запитують номер телефону. Крім того, можуть бути потрібні ваші персональні дані, наприклад, ПІБ, дата народження та ін.
  2. Підтвердження особи. Світові та українські біржі криптовалют можуть вимагати проходження верифікації. Процедура називається KYC або Знай свого клієнта. Щоб підтвердити особисті дані, може бути використана фотографія паспорта або іншого посвідчення особи.
  3. Купівля крипти. Для початку переконайтеся, що курс криптовалюти відповідає вашій стратегії та очікуванням. Купити активи можна за допомогою банківського переказу, платіжної системи та ін. Ви також можете переказати свою крипту на ваш баланс на біржі.

  Після цього можна переходити до торгів, обміну або продажу монет, інвестування.

  Що робити з криптовалютою та як заробити?

  Криптовалютні біржі пропонують різноманітні способи заробітку, серед яких найбільш затребуваними вважаються такі:

  • Трейдинг.

  Як заробляти на криптовалюті за такого варіанту: купуйте цифрові активи за низькою вартістю, і продавайте їх, коли ціна зросте. Для успішної торгівлі рекомендується аналізувати ринок, вивчати графік цін, моніторити новини та ін. Враховуйте, що трейдинг пов’язаний із деякими ризиками. Тож будьте готові до втрат грошей.

  • Довгострокові інвестиції.

  Необов’язково проводити щоденні торги. Світова та українська біржа криптовалют дає можливість інвестувати на тривалий термін. Ваша задача – знайти перспективний криптопроєкт, купити його монети та зберігати їх на гаманці, орієнтуючись на довгострокову перспективу. Продавати актив слід у майбутньому, коли ціна значно зросте. Приймати інвестиційні рішення необхідно після проведення власного дослідження та розуміння фундаментальних аспектів криптовалюти.

  • Депозит.

  Біржа криптовалют пропонує депозитні плани, які за своїм принципом нагадують банківські депозити. Головна перевага – вища відсоткова ставка. Сьогодні криптодепозити розповсюджуються на великий перелік криптовалют.

  Добавить комментарий

  Курсы английского языка онлайн: развивайте навыки с EnglishDom!

  Свободное владение английским языком открывает перед вами массу перспектив: от просмотра фильмов с оригинальной озвучкой до путешествия по миру, от обучения в престижных зарубежных университетах до карьерного роста. Онлайн курсы английского в Englishdom делают процесс обучения легким и доступным.  Платформа EnglishDom предлагает онлайн курсы для разных уровней изучения – от начального до высокого. Основное преимущество […]

  Область применения и особенности шариковых подшипников

  Шариковый подшипник предназначен для восприятия нагрузок и обеспечения вращения валов машин и механизмов относительно неподвижных осей с минимальным трением. Конструктивно состоит из наружного и внутреннего кольца, между которыми расположен ряд шариков, вращающихся по дорожкам качения этих колец. Благодаря этому нагрузка распределяется равномерно. Прежде чем купить подшипники, нужно узнать об особенностях представленных деталей. Область использования подобных конструкций […]

  Каші Гербер: якісний прикорм для дитини

  Перший прикорм повинен наповнювати організм корисними речовинами та вітамінами, але в строго відміряних дозах – перевищення певного показника також небезпечне. Дитина має бути ситою і отримувати задоволення від нової їжі, тому на допомогу батькам приходять спеціальні дитячі каші. Як підібрати дитячу кашу Вибір товарів на ринку просто величезний, тому при виборі враховують вікову категорію та […]

  Каши Гербер: качественный прикорм для ребенка

  Первый прикорм должен наполнять организм полезными веществами и витаминами, но в строго отмеренных дозах — превышение определенного показателя также опасно. Ребенок должен быть сытым и получать удовольствие от новой пищи, поэтому на помощь родителям приходят специальные детские каши. Как подобрать детскую кашу Выбор товаров на рынке просто огромный, потому при выборе учитывают возрастную категорию и […]