Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Як створити безпечний простір для дітей на кухні

  Надзвичайно важливо дбати про безпеку маленьких дітей. Одним із найнебезпечніших місць для них у домі є кухня, адже саме там розташована плита для приготування їжі. Цей побутовий прилад часто викликає підвищену зацікавленість непосидючих малюків. Саме тому потрібно вибирати плити для кухні, оснащені спеціальним захистом, або використовувати додаткові засоби, щоби зробити техніку безпечною для малечі.

  Функція блокування

  У процесі приготування їжі дорослі особливо пильно стежать за дитиною, не допускаючи її контакту з гарячими поверхнями. Коли ж плита вимкнена та холодна, пильність втрачається. І саме через це часто стаються неприємні випадки, адже дитина може випадково увімкнути нагрівання та отримати опіки.

  Також ігри малечі з цією технікою можуть стати причиною витоку газу чи короткого замикання через збій електроніки. Тому опція блокування випадкового ввімкнення є надзвичайно важливою та корисною. Сучасні газові плити мають функцію газ-контролю: подача палива припиняється, якщо вогонь гасне. Якщо ви є власником газової плити з механічним управлінням, можна придбати спеціальні ковпачки на ручки, які через щільність кришки не дають малюкові доступу до керування.

  Захист електричних плит

  Захист необхідний не тільки від випадкового ввімкнення, але й від контакту дитини з гарячою поверхнею. У теорії достатньо просто сумлінно доглядати за малюком, але на практиці це набагато складніше. Інколи для отримання опіку достатньо декількох секунд. Тож краще завчасно подбати про додаткові заходи безпеки. Наприклад, встановити спеціальні екрани, які одночасно загороджують джерело тепла та клавіші управління приладом. Захисні екрани можуть відрізнятися за конструкцією. Це може бути:

  1. металева рамка, яка стає механічною перешкодою для доступу до плити;
  2. суцільна конструкція з додатковим захистом від гарячих крапель жиру та олії.

  Кріпляться екрани гвинтами або з допомогою клею. Головними їхніми перевагами є простота монтажу, висока ефективність і доступна ціна. До того ж вони можуть встановлюватися на будь-які різновиди плит і варильних поверхонь.

  Для власників індукційних плит

  Виробники індукційних плит передбачили функцію блокування сенсора, яка робить неможливою взаємодію малюка з кухонною технікою. Функція може активуватися не тільки тоді, коли прилад вимкнений, але й у процесі використання. Наприклад, коли на плиті готується їжа та задано потрібний температурний режим, маля не зможе випадково вимкнути нагрівання чи додати потужності. Такою ж опцією обладнано й сучасні варильні поверхні Hi-Light. Купити безпечну техніку для дому швидко та вигідно можна в магазині Алло в Одесі. Щоб активувати функцію блокування, достатньо натиснути на відповідну кнопку сенсора із зображенням замка. А ось для деактивації опції потрібно певний час утримувати цю клавішу.

  Добавить комментарий

  Поживні речовини після тренування — що варто знати про них?

  У сучасному світі тренувань та фітнесу багато людей використовують післятренувальні поживні речовини, щоб підвищити свою продуктивність та ефективність під час тренувань. Ці спеціально розроблені харчові добавки забезпечують організм необхідними поживними речовинами в оптимальних пропорціях для підтримки відновлення, збільшення сили та витривалості, а також допомагають досягти поставлених тренувальних цілей. У цій статті ми надамо деяку важливу […]

  Завернутые в стиль: правильный выбор обоев для каждой комнаты

  При создании уютного и стильного интерьера одним из самых популярных решений являются обои. Они могут трансформировать пространство, придавая ему индивидуальность и характер. Однако, чтобы создать гармоничный дизайн, необходимо учитывать особенности каждой комнаты. Давайте рассмотрим, как выбрать подходящие обои для спальни, детской, гостиной и кабинета. Спальня: уют и спокойствие Спальня – это место отдыха, поэтому выбор […]

  Как должны быть настроены боковые зеркала?

  Большинство собственников не знают как правильно настроить зеркала в машине, действуя интуитивно: хорошо видно, значит регулировать больше не нужно. Это хороший вариант, но правильно — еще удобнее и безопаснее. Рассматривая зеркала интернет-магазина https://welldoneparts.com.ua/ru/avtozapchasti—kuzov—zerkalo/, можно прийти к выводу, что современные модели бывают нескольких типов с учетом регулировки: электрические, механические и полностью автоматизированные. Но как правильно настроить зеркала […]

  Трос ручника: Ключевые аспекты выбора и критерии качества

  Трос ручника – невидимый, но важный элемент автомобиля, чью роль в обеспечении безопасности водителя и пассажиров трудно переоценить. В этой статье мы рассмотрим, как правильно выбрать трос ручника и какие критерии качества следует учесть при покупке детали.  Прочность, гибкость, управляемость  Одним из первых и наиболее важных критериев выбора является материал, из которого изготовлен трос ручника. […]