Сollaborator

предложите новость

форма отправки новости
X

  Як відкрити компанію та банківський рахунок в Америці: кроки та поради

  США відомі своєю розвинутою економікою та багатьма можливостями для підприємців. У цій статті ми розглянемо кілька важливих кроків, які допоможуть вам розпочати бізнес в США, та детально розглянемо процес відкриття рахунку для американської компанії.

  Першим кроком в створенні бізнесу в Америці є вибір правової форми компанії. Ви можете створити корпорацію, партнерство, суб’єкт малого підприємництва, LLC (компанія з обмеженою відповідальністю) або іншу форму відповідно до своїх потреб і цілей. Кожен тип має свої особливості та обмеження, тому важливо ретельно вивчити їх перед вибором.

  Варто пам’ятати, що Сполучені Штати складаються з 50 штатів, і кожен штат має свої власні правила і ставлення до бізнесу. Вибір правильної юрисдикції може суттєво вплинути на оподаткування, регулювання та інші аспекти вашого бізнесу.

  Після вибору правової форми та юрисдикції вам потрібно буде зареєструвати ваш бізнес. Це може вимагати подачі необхідних документів до відповідних органів і сплати реєстраційних внесків.

  Для оподаткування та інших податкових питань вам потрібно отримати ідентифікаційний номер роботодавця (EIN) від Інтернальної служби доходів (IRS). Цей номер буде використовуватися для ідентифікації вашого бізнесу.

  Відкриваємо банківський рахунок — що для цього потрібно?

  Для ведення фінансових операцій вам знадобиться банківський рахунок. 

  • Спочатку виберіть банк, який відповідає вашим потребам. Розгляньте різні банки, їх послуги та вимоги до клієнтів.
  • Зверніться до вибраного банку та подайте заявку на відкриття банківського рахунку. Зазвичай ви повинні надати інформацію про компанію, її власників і діяльність.
  • Потрібно буде надати необхідні документи, такі як статут компанії, ідентифікаційні документи власників та іншу важливу інформацію.
  • Після розгляду вашої заявки вам нададуть можливість зустрітися з представником банку для підписання необхідних документів.
  • Після успішного відкриття рахунку ви отримаєте банківські реквізити, включаючи номер рахунку та іншу інформацію.

  Після відкриття компанії і отримання банківського рахунку вам потрібно буде вести облік фінансових операцій вашого бізнесу та подавати податкову звітність. Органи США вимагають від підприємців ведення обліку всіх фінансових транзакцій та їх звітності для оподаткування.

  Залежно від виду діяльності вашого бізнесу, вам може знадобитися отримання спеціальних ліцензій та дозволів. Переконайтеся, що ви вивчили всі вимоги та вчасно подали заявки на отримання необхідних дозволів.

  Важливо оточити себе фахівцями, які допоможуть вам з різними аспектами ведення бізнесу в Америці. Це можуть бути бухгалтери, юристи, консультанти з оподаткування та інші спеціалісти, які зможуть надати вам необхідні поради та підтримку.

  Звісно, можна спробувати пройти весь цей шлях самостійно, але в цьому випадку це займе у вас набагато більше часу. Або довіртесь професіоналам, які спеціалізуються на відкритті компаній в США. 

   

  Добавить комментарий

  Поживні речовини після тренування — що варто знати про них?

  У сучасному світі тренувань та фітнесу багато людей використовують післятренувальні поживні речовини, щоб підвищити свою продуктивність та ефективність під час тренувань. Ці спеціально розроблені харчові добавки забезпечують організм необхідними поживними речовинами в оптимальних пропорціях для підтримки відновлення, збільшення сили та витривалості, а також допомагають досягти поставлених тренувальних цілей. У цій статті ми надамо деяку важливу […]

  Завернутые в стиль: правильный выбор обоев для каждой комнаты

  При создании уютного и стильного интерьера одним из самых популярных решений являются обои. Они могут трансформировать пространство, придавая ему индивидуальность и характер. Однако, чтобы создать гармоничный дизайн, необходимо учитывать особенности каждой комнаты. Давайте рассмотрим, как выбрать подходящие обои для спальни, детской, гостиной и кабинета. Спальня: уют и спокойствие Спальня – это место отдыха, поэтому выбор […]

  Как должны быть настроены боковые зеркала?

  Большинство собственников не знают как правильно настроить зеркала в машине, действуя интуитивно: хорошо видно, значит регулировать больше не нужно. Это хороший вариант, но правильно — еще удобнее и безопаснее. Рассматривая зеркала интернет-магазина https://welldoneparts.com.ua/ru/avtozapchasti—kuzov—zerkalo/, можно прийти к выводу, что современные модели бывают нескольких типов с учетом регулировки: электрические, механические и полностью автоматизированные. Но как правильно настроить зеркала […]

  Трос ручника: Ключевые аспекты выбора и критерии качества

  Трос ручника – невидимый, но важный элемент автомобиля, чью роль в обеспечении безопасности водителя и пассажиров трудно переоценить. В этой статье мы рассмотрим, как правильно выбрать трос ручника и какие критерии качества следует учесть при покупке детали.  Прочность, гибкость, управляемость  Одним из первых и наиболее важных критериев выбора является материал, из которого изготовлен трос ручника. […]